myWAVE2

Nowa, wyjątkowa inwestycja w Legionowie....dla odważnych, kreatywnych osób, lubiących przełamywanie form, poszukujących projektu o niepowtarzalnym charakterze, estetyce oraz wysokich walorach użytkowych.

3 poziomy

parter, piętro, poddasze

TOP lokalizacja!

Doskonałe jako inwestycja!

Własny ogród

Komfortowe dla rodziny

Bez czynszu

Wysoki standard

Jakość i wysoki standard


Apartamenty myWave2 oddajemy Państwu do dyspozycji w podwyższonym standardzie deweloperskim, który z pewnością znacznie zminimalizuje koszty wykończeniowe. Po Państwa stronie zostanie wykończenie ścian, podłóg, łazienek oraz umeblowanie wnętrz.

gotowa, podłączona instalacja co z z kotłem gazowym oraz ogrzewaniem podłogowym na wszystkich kondygnacjach
instalacja wod-kan., elektryczna (z pełnym osprzętem - gniazda i wyłączniki), teletechniczna (tv/internet w każdym pokoju, światłowód)
tynki gipsowe, wylewki
wysokiej jakości energooszczędne okna, w salonie system przesuwny
rekuperacja - wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła
urządzony podjazd, chodnik, miejsca postojowe
taras
trawnik w ogrodzie, nasadzenia zieleni niskiej i ozdobnej
przygotowana instalacja do automatycznego nawadniania ogrodu
komplet przyłączy mediów z sieci gminnych – energia, woda, gaz, kanalizacja


Lokalizacja

Tu warto zainwestować

Legionowo to obecnie świetnie skomunikowane "przedmieścia" stolicy, w której tętni życie studenckie, zawodowe, biznesowe ale również turystyczne. Jednocześnie, ceny nieruchomości są tu zdecydowanie bardziej atrakcyjne niż w granicach administracyjnych Warszawy. Dogodna, szybka komunikacja z Warszawą, rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowa, bliskość terenów wypoczynkowych i rekreacyjnych dla całej rodziny, czyni Legionowo i naszą inwestycję doskonała alternatywą do zamieszkania i zainwestowania kapitału właśnie tutaj.

Komfortowa lokalizacja dla rodziny

Lokalizacja osiedla, zapewnia idealny dostęp do niezbędnej na co dzień infrastruktury handlowo-usługowej centrum miasta oraz bogatej oferty edukacyjnej dla dzieci. Do najbliższej szkoły podstawowej i przedszkola dzieci dotrą w 10 min ( 1000m od domu) a jeśli zajdzie potrzeba skorzystania z szybkiej kolei do Warszawy, w 5 minut pieszo, dotrzecie Państwo na stację Legionowo Przystanek. Wszystko co niezbędne do wygodnego życia, jest w zasięgu kilku minut spacerem.

Niepowtarzalne okolice
"Przystań w sercu Mazowsza"

Sąsiadujące miejscowości i okolice, to również piękne tereny rekreacyjne dla całej rodziny: zieleń, lasy, ścieżki rowerowe, Lasy Chotomowskie, plaża nad Narwią, Zalew Zegrzyński i jego liczne atrakcje turystyczno-wypoczynkowe.

Wsiądź do auta lub na rower, a w kilka minut, dotrzesz do fantastycznych, pełnych prawdziwej natury miejsc.

Więcej informacji na temat naszych niesamowitych okolic, znajdziecie Państwo pod linkiem https://zegrze.org

Wszystkie wspomniane udogodnienia i okoliczne atrakcje sprawiają, że w tej części aglomeracji warszawskiej...żyje się pięknie!