Wizualizacje

Opis i plan osiedla

Nowoczesne wzornictwo

Tradycyjna technologia murowana, wysokiej jakości materiały elewacyjne (tynk, drewno, kamień), energooszczędne ocieplenie, tworzą dom, w którym będziesz mógł poczuć się w pełni bezpiecznie i komfortowo. Niebagatelnie znaczenie ma również otoczenie. Teren wokół budynków został zagospodarowany na podjazdy, ogródki oraz ciągi piesze. Całość, otoczona zielenią i drzewami jest ogrodzona i wyposażona w bramę wjazdową sterowaną pilotem.

Kameralna zabudowa

Budynek posiadaja 2 kondygnacje i składaja się z 5 lokali. Dla użytkowników każdego lokalu przeznaczone zostało 1 miejsce parkingowe, a lokal L1 dodatkowo posiada garaż 1-stanowiskowy. Lokale wyposażone są w media takie jak energia elektryczna, gaz, woda i kanalizacja oraz we wszystkie niezbędne instalacje wewnętrzne i przyłącza. W budynku znajdują się przestronne okna i drzwi oraz wyposażenie takie jak grzejniki, piec gazowy, domofon, gniazda elektryczne czy wyjścia oświetleniowe w sufitach. Przyjemność urządzenia wnętrz zgodnie ze swoim gustem i potrzebami oddajemy Tobie.

Karty lokali

L1

L1

L2

L2

L3

L3

L4

L4

L5

L5

Standard wykończenia

Do budowy naszych domów używamy materiałów tylko najwyższej jakości od renomowanych producentów:

Ściany zew.

pustak lub gazobeton

Elewacja

styropian + tynk + drewno

Dach

pokryty blachą

Okna

PVC, trzyszybowe z nawiewnikami

Drzwi wejściowe

metalowe

Media

woda, kanalizacja, prąd, gaz

Ogrzewanie

piec gazowy CO i CW

Ogródek

trawnik, ogrodzenie systemowe

Miejsce parkingowe

1 dla każdego lokalu

Brama wjazdowa

sterowana pilotem

Lokalizacja

Doskonała lokalizacja

Apartamenty Matejki znajdują się w doskonałej lokalizacji, w Legionowie, na rogu ulic Matejki i Jasnogórskiej. Dobrze skomunikowane miejsce, z dala od zgiełku Warszawy pozwoli Ci na spokojny odpoczynek, dając zarazem wiele możliwości w ramach miasta Legionowo. Dojazd samochodem do centrum stolicy możliwy jest w zaledwie 30 minut, a najbliższy przystanek autobusowy, z którego możesz wyruszyć, oddalony jest o 0,3 km. Stacja Szybkiej Kolei Miejskiej znajduję się zaledwie w odległości 800 m.

Wybierając mieszkanie w Apartamentach Matejki nie musisz martwić się o odległość ważnych punktów. Dlatego podczas codziennego, zdrowotnego spaceru będziesz w stanie zrobić zakupy w pobliskim sklepie spożywczym, wypłacić pieniądze z bankomatu czy odebrać przesyłkę z paczkomatu. Szkoła podstawowa z boiskami sportowymi oraz przedszkole miejskie oddalone są zaledwie o 200m. W najbliższym otoczeniu będziesz miał również punkty rekreacyjne i usługowe, takie jak basen, restauracje czy Zalew Zegrzyński.

W pobliżu osiedla

0.2km

Przystanek

0.2km

Szkoła, przedszkole

0.3km

Sklep spożywczy

0.6km

Bankomat

0.6km

Paczkomat

supermarket
1.0km

Supermarket

1.3km

Restauracja

1.6km

Urząd Miasta

2.2km

Basen

8.0km

Zalew Zegrzyński

Aktualności

22 lipca 2020

Aktualne zdjęcia Apartamentów Matejki

Aktualny stan budowy Apartamentów Matejki.
11 maja 2020

Fotorelacja z budowy na Matejki

Aktualny stan budowy Apartamentów Matejki.
30 września 2019

Mamy już fundamenty przy Matejki

30 września 2019 mamy już fundamenty przy Matejki.