Nowa, wyjątkowa inwestycja w Legionowie....dla odważnych, kreatywnych osób, lubiących przełamywanie form, poszukujących projektu o niepowtarzalnym charakterze, estetyce oraz wysokich walorach użytkowych.

3 poziomy

parter, piętro, poddasze

TOP lokalizacja!

Doskonałe jako inwestycja!

Własny ogród

Komfortowe dla rodziny

Bez czynszu

Wysoki standard

Złap swoją falę i spełniaj marzenia!

Projekt myWave Jagiellońska, dedykowany jest zarówno tym, którzy poszukują wygodnego apartamentu na własne potrzeby mieszkaniowe jak i osobom zainteresowanym ulokowaniem środków na rynku nieruchomości/zakupem komercyjnym.

W inwestycji powstanie 4 domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej, w których wyodrębnionych zostanie 8 segmentów o powierzchni od 96 do 121 m2. Każdy dom realizowany będzie na wydzielonej, odrębnej działce gruntu o powierzchni od ok. 305 m2 do 352 m2, dzięki czemu, mieszkańcy zyskają swobodę w zarządzaniu swoją nieruchomością, nie będą ponosić opłat za czynsz i utrzymanie terenu. Każdy będzie miał możliwość samodzielnego zadbania o swój kawałek przestrzeni.

Każdy z segmentów w naszej inwestycji będzie posiadał 3 poziomy – parter, piętro i strych oraz własną przestrzeń wypoczynkowo-rekreacyjną w postaci zagospodarowanych zielenią ogródków z tarasami, własny teren do parkowania aut. Przed budynkami zostaną urządzone indywidualne miejsca postojowe.

Całe osiedle będzie ogrodzone i zamknięte. Wykonamy kompleksowe zagospodarowanie terenu w tym m.in. drogę wewnętrzną, miejsca postojowe, skrzynki na listy, minimalistyczną zieleń i oświetlenie, wspólną dla wszystkich mieszkańców bramę wjazdową z systemem kontroli dostępu. Zyskacie Państwo poczucie intymności i bezpieczeństwa.

Zobacz plan inwestycji

8 SEGMENTÓW
WIELE MOZLIWOŚCI

Rozwiązania projektowe i aranżacyjne jakie proponujemy, łączą możliwość spełnienia własnych potrzeb mieszkaniowych oraz stabilnej inwestycji na rynku nieruchomości/zakupu komercyjnego.
Stworzyliśmy dla Państwa 2 aranżacje wnętrz, które w zależności od ich wyboru, zdecydują o charakterze i przeznaczeniu lokalu.

Aranżacja rodzinna

Jeśli planujecie Państwo przeznaczyć lokal na własne potrzeby, aranżacja zakłada urządzenie wygodnego, komfortowego miejsca do życia nawet dla dużej czy wielopokoleniowej rodziny.

W skład każdego segmentu, wchodzi przestronna strefa dzienna z salonem, aneksem kuchennym oraz ogródkiem, 2 łazienki, oddzielne pokoje na drugiej kondygnacji a dodatkowo, klimatyczna przestrzeń strychu, którą możecie Państwo urządzić dowolnie, zgodnie z własnymi potrzebami.

Karty lokali

Lokal 2.1

Lokal 2.2

Lokal 3.1

Lokal 3.2

Lokal 4.1

Lokal 4.2

Przykładowe adaptacje strychu
 

2.1 i 3.1

2.2 i 3.2

4.1

 

Aranżacja inwestycyjna

3 w 1 - czyli możliwość wydzielenia do 3 niezależnych mieszkań typu studio na wynajem, na 3 poziomach każdego segmentu – dla osób zainteresowanych ulokowaniem środków i czerpaniem zysków na rynku mieszkaniowym.

W tej wersji, każdy z poziomów segmentu, dzięki zamkniętej klatce schodowej, może spełniać rolę osobnego, niezależnego mini lokalu pod wynajem. Każdy z nich to ok. 25 - 30 m2 świetnie zaaranżowanego pomieszczenia wielofunkcyjnego, w skład którego wchodzi: kuchnia z pokojem dziennym, aneks sypialniany oraz łazienka. Aby uzyskać jak najwyższą funkcjonalność, każdy metr kwadratowy został tu wykorzystany w 100%.

Karty lokali
 

Lokal 2.1

Lokal 2.2

Lokal 3.1

Lokal 3.2

 
Przykładowe adaptacje strychu

2.1 i 3.1

2.2 i 3.2

Myśl przedsiębiorczo, połącz mieszkanie z inwestycją!

Nasze segmenty to również doskonała możliwość połączenia własnych potrzeb mieszkaniowych z przedsiębiorczym myśleniem i niezawodnym od lat modelem biznesowym czerpania stabilnego dochodu z najmu.

Wystarczy Ci do życia 30 m2 - mieszkanie typu studio z ogródkiem? Idealnie!

Zamieszkaj wygodnie na parterze, ciesz się własnym ogródkiem i prywatnością, a dzięki rozwiązaniom projektowym jakie zastosowaliśmy (m.in. możliwość zamknięcia klatki schodowej), możesz urządzić i wynająć 2 kolejne poziomy segmentu. Niezależnie od tego czy inwestujesz własna gotówkę czy finansujesz nieruchomość kredytem…

Twoje mieszkanie zarabia na siebie/spłaca Twój kredyt... i spełnia Twoje marzenia!

Jakość i wysoki standard


Apartamenty myWave oddajemy Państwu do dyspozycji w podwyższonym standardzie deweloperskim, który z pewnością znacznie zminimalizuje koszty wykończeniowe. Po Państwa stronie zostanie wykończenie ścian, podłóg, łazienek oraz umeblowanie wnętrz.

gotowa, podłączona instalacja co z z kotłem gazowym oraz ogrzewaniem podłogowym na wszystkich kondygnacjach
instalacja wod-kan., elektryczna (z pełnym osprzętem - gniazda i wyłączniki), teletechniczna (tv/internet w każdym pokoju, światłowód)
tynki gipsowe, wylewki
wysokiej jakości energooszczędne okna, w salonie system przesuwny
rekuperacja - wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła
urządzony podjazd, chodnik, miejsca postojowe
taras
trawnik w ogrodzie, nasadzenia zieleni niskiej i ozdobnej
przygotowana instalacja do automatycznego nawadniania ogrodu
komplet przyłączy mediów z sieci gminnych – energia, woda, gaz, kanalizacja


Lokalizacja

Tu warto zainwestować

Legionowo to obecnie świetnie skomunikowane "przedmieścia" stolicy, w której tętni życie studenckie, zawodowe, biznesowe ale również turystyczne. Jednocześnie, ceny nieruchomości są tu zdecydowanie bardziej atrakcyjne niż w granicach administracyjnych Warszawy. Dogodna, szybka komunikacja z Warszawą, rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowa, bliskość terenów wypoczynkowych i rekreacyjnych dla całej rodziny, czyni Legionowo i naszą inwestycję doskonała alternatywą do zamieszkania i zainwestowania kapitału właśnie tutaj.

Komfortowa lokalizacja dla rodziny

Lokalizacja osiedla, zapewnia idealny dostęp do niezbędnej na co dzień infrastruktury handlowo-usługowej centrum miasta oraz bogatej oferty edukacyjnej dla dzieci. Do najbliższej szkoły podstawowej i przedszkola dzieci dotrą w 3 minuty ( 200m od domu) a jeśli zajdzie potrzeba skorzystania z szybkiej kolei do Warszawy, w 5 minut pieszo, dotrzecie Państwo na stację Legionowo Przystanek. Wszystko co niezbędne do wygodnego życia, jest w zasięgu kilku minut spacerem.

Niepowtarzalne okolice
"Przystań w sercu Mazowsza"

Sąsiadujące miejscowości i okolice, to również piękne tereny rekreacyjne dla całej rodziny: zieleń, lasy, ścieżki rowerowe, Lasy Chotomowskie, plaża nad Narwią, Zalew Zegrzyński i jego liczne atrakcje turystyczno-wypoczynkowe.

Wsiądź do auta lub na rower, a w kilka minut, dotrzesz do fantastycznych, pełnych prawdziwej natury miejsc.

Więcej informacji na temat naszych niesamowitych okolic, znajdziecie Państwo pod linkiem https://zegrze.org

Wszystkie wspomniane udogodnienia i okoliczne atrakcje sprawiają, że w tej części aglomeracji warszawskiej...żyje się pięknie!