Wizualizacje

Osiedle

Kameralne osiedle powstające w wyjątkowym miejscu, w doskonale skomunikowanej, pełnej prawdziwej natury i atrakcji rekreacyjno-wypoczynkowych części aglomeracji warszawskiej.
Legionowo, ul. Rycerska.

6 apartamentów

1 dom jednorodzinny

Własny ogród

Bez czynszu

Wyjątkowy styl, nowoczesna forma, funkcjonalne rozwiązania


Realizacja obejmuje 4 budynki jednorodzinne w zabudowie szeregowej, w których powstaje 6 komfortowych apartamentów z własnymi ogródkami, a dla osób poszukujących jeszcze większej przestrzeni, dom jednorodzinny.

Bryła budynków – prosta forma, minimalistyczny dobór materiałów, stonowana kolorystyka, duże przeszklenia. Klasyczne rozwiązania, które nadają osiedlu nowoczesny styl i ponadczasową elegancję.

Inwestycja zostanie w pełni zagospodarowana. Urządzone zostaną podjazdy i ciągi komunikacyjne, w przydomowych ogródkach trawniki minimalistyczne nasadzenia zieleni niskiej i ozdobnej. Na specjalne życzenie przygotujemy również mini ogródek ziołowy/warzywny.

Dla bezpieczeństwa mieszkańców, teren zostanie ogrodzony i zamknięty wspólną bramą z automatycznym sterowaniem i centralą domofonową. Każdy dom będzie posiadał swoje indywidualne przyłącze wody, kanalizacji i centralne ogrzewanie pompą ciepła. Dostępne będzie również przyłącze internetu światłowodowego.

Wnętrza apartamentów i domu zostały zaprojektowane tak, aby w optymalny sposób udostępnić mieszkańcom wygodną przestrzeń do spełnienia ich wszystkich potrzeb.

Apartamenty

Nasze apartamenty mają od 98 do 117 m2 powierzchni, 3 funkcjonalne strefy do urządzenia, własny ogródek oraz podjazd z miejscem parkingowym do wyłącznego korzystania.

Optymalna wielkość domów, zapewni Państwu komfortowe warunki mieszkaniowe, potrzebę poczucia prywatności, a jednocześnie nie będzie nadmiernie obciążać budżetu podczas późniejszej eksploatacji nieruchomości.

Układ funkcjonalny segmentów wyraźne rozgranicza strefę dzienną z salonem, kuchnią, jadalnią i ogrodem na parterze oraz strefę prywatną/ nocną, z sypialniami i dużą, rodzinną łazienką na piętrze.

Kolejny poziom, strefę komfortu a jednocześnie potencjał apartamentu, stanowi pomieszczenie przynależne - klimatyczny strych z możliwością swobodnej aranżacji. Z jego przestrzeni, w zależności od indywidualnych potrzeb rodziny, istnieje możliwość wydzielenia dodatkowych pomieszczeń – pokoi dla dzieci, pracowni, łazienki, pralni, schowków czy pokoju rekreacyjnego.

Rycerska-apartamenty

Dom jednorodzinny

Rycerska-dom

Dom jednorodzinny to 182 m2 przestrzeni do życia i aż trzy poziomy do zagospodarowania parter, pietro i strych.

Został usytuowany w głębi osiedla, na dużej działce, z własnym ogrodzeniem oraz dodatkową bramą wjazdową. Rozwiązanie, które obok poczucia spokoju i prywatności zapewni Państwu pełne bezpieczeństwo.

Teren zostanie w pełni przygotowany - urządzony zostanie trawnik, ogród, przed budynkiem podjazd oraz miejsca parkingowe. Działka wokół domu jest na tyle duża, że z powodzeniem można usytuować na niej dodatkowe obiekty małej architektury w ogrodzie, własny plac zabaw dla dzieci, domek narzędziowy czy schowek na rowery.

Parter, w całości przeznaczony został na strefę dzienną otwartą na taras i południowo-zachodnią część ogrodu. Doświetlony dużymi, eleganckimi oknami salon gwarantuje słoneczne ciepło i ekspozycję wnętrza na wspaniałe widoki ogrodu.

Prywatność i intymność zapewni przyszłym mieszkańcom piętro domu z trzema sypialniami i rodzinną łazienką oraz klimatyczna przestrzeń strychu. W jej obrębie domownicy mogą stworzyć dla siebie dowolne, dodatkowe pomieszczenia jakich tylko będą potrzebować aby wygodnie i komfortowo mieszkać!

Karty lokali

Rycerska_B1_1

Lokal 1.1

Rycerska_B1_2

Lokal 1.2

Rycerska_B2_1

Lokal 2.1

Rycerska_B2_2

Lokal 2.2

Rycerska_B3_1

Lokal 3.1

Rycerska_B3_2

Lokal 3.2

Rycerska_B4

Dom B4

Standard wykończenia

Ekologiczne i energoszczędne rozwiązania

W naszych domach, wprowadzamy stopniowo nowoczesne, ekologiczne i energooszczędne rozwiązania, dzięki czemu spełniają one normy dla budynków energooszczędnych.

Kładziemy szczególny nacisk na użycie materiałów najwyższej jakości, posiadających odpowiednie certyfikaty. Ściany i stropodachy mają podwyższone wartości izolacji termicznej, a montowane przez nas wysokiej jakości, energooszczędne trzyszybowe okna, gwarantują oszczędność energii cieplnej oraz wysoką izolację akustyczną pomieszczeń.

We wszystkich budynkach stosujemy również rekuperację - wentylację mechaniczna z odzyskiem ciepła. Dzięki niej w domu panuje doskonały mikroklimat i niezależnie od warunków atmosferycznych, mieszkańcy oddychają przefiltrowanym powietrzem.

Stan deweloperski o podwyższonym standardzie

gotowa, podłączona instalacja co z pompą ciepła oraz ogrzewaniem podłogowym na wszystkich kondygnacjach
instalacja wod-kan., elektryczna (z pełnym osprzętem - gniazda i wyłączniki), teletechniczna (tv/internet w każdym pokoju)
tynki gipsowe, wylewki
wysokiej jakości energooszczędne okna
rekuperacja - wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła
urządzony podjazd, chodnik, miejsca postojowe
taras
trawnik w ogrodzie, nasadzenia zieleni niskiej i ozdobnej
instalacja do automatycznego nawadniania ogrodu

Lokalizacja

Spokojny zakątek w samym sercu miasta

Apartamenty Rycerska zlokalizowane są w wyjątkowym miejscu w Legionowie, łączącym wszystkie udogodnienia centrum miasta, a do tego ciszę, spokój bocznej uliczki i prawdziwą naturę - LAS kilka kroków od domu!

Rozwinięta sieć komunikacji miejskiej, pełna infrastruktura handlowo-usługowa oraz liczne tereny rekreacyjne w pobliżu to doskonała propozycja dla osób w każdej grupie wiekowej, singli, rodzin, również dla seniorów.

Wszytsko czego potrzebujesz jest obok

szkoły, przedszkola, sklepy, markety, placówki medyczne, urzędy – liczne placówki w zasięgu do 1 km
place zabaw, boiska, skatepark, pływalnia, lodowisko, korty tenisowe, park zdrowia z tężnią solankową i wiele innych obiektów sportowo-rekreacyjnych – w promieniu 10 -15 min. spacerem
3 minuty spacerem na targ ze zdrową i ekologiczną żywnością od rolników
3 minuty spacerem do lasu
20-30 minut do centrum Warszawy autem bądź SKM

Doskonała komunikacja

W Legionowie funkcjonuje rozwinięta sieć komunikacji lokalnej (autobusy, busy, stacje kolejowe/SKM) z szybkim dojazdem do okolicznych miejscowości i centrum Warszawy (20-30 min), a zmodernizowany w ostatnich latach układ drogowy, zapewnia kierowcom sprawne dojazdy w ramach całej aglomeracji

Niepowtarzalne okolice
"Przystań w sercu Mazowsza"

Sąsiadujące miejscowości i okolice, to również piękne tereny rekreacyjne dla całej rodziny: zieleń, lasy, ścieżki rowerowe, Lasy Chotomowskie, plaża nad Narwią, Zalew Zegrzyński i jego liczne atrakcje turystyczno-wypoczynkowe.

Więcej informacji na temat naszych niesamowitych okolic, znajdziecie Państwo pod linkiem https://zegrze.org

Wszystkie wspomniane udogodnienia i okoliczne atrakcje sprawiają, że w tej części aglomeracji warszawskiej...żyje się pięknie!

Aktualności

28 lipca 2022

Apartamenty Rycerska – zdjęcia z 14.07.2022

Aktualny stan budowy Apartamentów Rycerska. Wszystko zgodnie z planem!
9 marca 2022

Apartamenty Rycerska – zdjęcia z 08.03.2022

Aktualny stan budowy Apartamentów Rycerska.
10 lutego 2022

Nowa inwestycja w Legionowie

Niebawem rozpoczynamy przedsprzedaż lokali dla inwestycji Apartamenty Rycerska w Legionowie.